Tvůrčí proces

V průběhu let jsem neustále vylepšoval můj tvůrčí proces, abych dokázal svým klientům zajistit nejlepší výsledek v co nejrozumnějším čase. Výsledkem je osvědčená metodika, která pomáhá oběma stranám získat důležité informace, podklady pro efektivnější rozhodování a nástroje, se kterými dosáhnete skvělých výsledků i v budoucnu.

1.

Seznámení

Úvodní konzultace zdarma

Společně probereme detaily vašeho projektu:

  • 30 min – telefonicky, nebo online, podle vašich možností

  • 1 téma – tím budete vy a vaše podnikání

  • 1 nápad – odnesete si minimálně jeden tip ke zlepšení

2.

Nabídka

Konkrétní návrh

Po úvodní konzultaci vám během pár dní přistane do e-mailu konkrétní návrh naší spolupráce včetně cenové nabídky. Po vašem schválení vám pošlu smlouvu k podpisu a zálohovou fakturu. Po podpisu a úhradě se pustím do práce.

3.

Analýza

Analýza vašeho projektu

Vytvoříme zadání pro naši spolupráci, abychom měli jistotu, že se budeme věnovat skutečnému problému, který vám brání v růstu. Na základě této analýzy vašeho projektu vám doporučím, jak dál postupovat, a přidám tipy ke zlepšení.

4.

Strategie

Nová digitální strategie

Výsledky analýzy nám odhalí, kde vězí skutečné jádro vašeho problému. Odpovědí na to je strategie, která se specificky zaměřuje na to, jak tento problém vyřešit. Připravím plán na míru, který podpoří vaše business cíle.

5.

Implementace

Obsah dotažený do detailu

Teď už známe problém a víme, jak ho vyřešit – zbývá přivést strategii k životu. Řešení můžou být různá. Od placené kampaně, přes cílený newsletter, nový web nebo lepší online prezentace. Pomůžu vám vytvořit obsah, který bude fungovat na všech platformách.

Naše spolupráce může mít různou podobu – od krátkodobé spolupráce přes mentoring a projektové sdílení až po dlouhodobou spolupráci. Nejste si jistí, kde začít? Nevadí, všechno probereme na úvodní bezplatné konzultaci.