Kick-off Workshop

Vykopněte váš projekt tím správným směrem a získejte řadu nových podnětů, do čeho se pustit. Máte v hlavě nápad, ale nevíte, jak ho dostat do světa? Jste na volné noze nějakou dobu, ale nepřichází vám nové poptávky? Nebo začínáte na volné noze a chcete to dobře vykopnout? Společně identifikujeme překážky a způsoby, jak je překonat.

Proč „kick-off“?

I když jsem nejsem vůbec sportovně nadaný, používám terminologii výkopu relativně často. V agentuře se potkáte s kick-off meetingem, kdy se potká celý tým a sladí si společně priority, očekávání klienta a čemu věnovat pozornost. V korporátu je to podobné, jen se častěji řeší časová osa – jak dlouho to celé potrvá.

V mém podání je tento "výkop" myšlený spíš jako první krok na cestě za něčím novým, výskok do neznáma, při kterém vás někdo drží za ruku, první vyšlapnutí tou pravou nohou.

Jak dlouho workshop trvá?

Obvyklá doba je 2–3 hodiny.

Co je na něj potřeba?

Ještě před konáním workshopu vám pošlu sadu domácích úkolů, které budou pro tento workshop velmi klíčové. Budou totiž obsahovat odpovědi na otázky, které si budeme během workshopu pokládat. Nic víc potřeba není, jen váš nápad.

Máte zájem?

Konkrétní workshop je vždycky připravený na míru vám a vašich potřeb. Pokud máte zájem, nebo byste se chtěli dozvědět víc, napište mi prosím.